Dall ferslev logo
Smil - Latter - Energi
- plads til alle i DFI 

Fodboldbestyrelsen

Steen Hosbond
Ernst Hougaard
Claus Mortensen
Per Bjerrum
Formand
Formand

Kontakt mig på: Mobil: 2834 3112 Mail: claus@pcjs.dk

press to zoom
Kasserer
Kasserer

Kontakt mig på: Mobil: 2363 9928 Mail: jens.avlskarl@gmail.com

press to zoom
Kampfordeler
Kampfordeler

Kontakt mig på: Mobil: 2525 4025 Mail: dfikampfordeler@gmail.com

press to zoom
Materialemand
Materialemand

Kontakt mig på: Mobil: 60557555 Mail: basse93hanevej@hotmail.com

press to zoom
Ungdomsansvarlig
Ungdomsansvarlig

Kontakt mig på: Mobil: 30591369 Mail: sgerts5@gmail.com

press to zoom
Ungdomansvarlig
Ungdomansvarlig

Kontakt mig på: Mobil: 4231 2336 Mail: steen.hosbond@gmail.com

press to zoom
Sponsoransvarlig
Sponsoransvarlig

Kontakt mig på: Mobil: 4242 5708 Mail: balling95@hotmail.com

press to zoom
billedepaavej
billedepaavej

Kontakt mig på: Mobil: Mail:

press to zoom
billedepaavej
billedepaavej

Kontakt mig på: Mobil: 4068 4834 Mail: thorkil@guldbrandtgreve.dk

press to zoom
Tennis
Tennis

Kontakt mig på Mobil: 4098 1585 Mail: ernst.hougaard@gmail.com

press to zoom
Mathias Balling
Jens Avlskarl
Sebastian Fuglsang
Simon Gerts
Klik på et medlem af fodboldbestyrelsen for at få kontaktoplysninger